Запитання та відповіді


У Windows Vista, Windows 7 для цього потрібно натиснути кнопку "Пуск" на "Панелі задач" і в рядку Пошуку ввести слово cmd (латинськими літерами) після чого натиснути клавішу "Enter" на клавіатурі.

У вас відкриється командний рядок Windows. Введіть там наступну фразу: ipconfig /flushdns та натисніть "Enter" (можна скопіювати, щоб не писати руками - тут копіюєте, в командному рядку правою клавішею мишки вставляєте).

Якщо ви побачите наступне:
Настройка протокола IP для Windows
Кэш сопоставителя DNS успешно очищен.

це означає, що кеш DNS очищений. Можна закривати командний рядок.

Фізичній особі: засновнику, керівникові, співробітнику або фанату компанії - юридичної особи не забороняється зареєструвати доменне ім'я, що збігається з ім'ям цієї компанії - в домені BZ.UA. Треба тільки дотриматись вимог з охорони відповідних прав.

Контактна інформація про власника публікується в домені у полі "Registrant" (Реєстрант). Пересвідчитись, що дані реєстранта зазначені вірно, Ви можете через сервіс whois (Пошук доменів).

Ви також можете встановити режим доступу до своїх персональних даних: зробити їх відкритими, закрити повністю або частково (окремі елементи).

Обов'язково необхідно ознайомитись з Правилами (договором на сайті) та умовами подальшого обслуговування домену і лише після цього укладати договір.