Хмарний VPS хостинг

Хмарний VPS хостинг Сampushost

Якщо ви хочете отримати максимальний ефект, порівнянний з використанням виділеного сервера, зробіть вибір на користь віртуального сервера VPS (англ. Virtual Private Server) або, як його ще називають, VDS (англ. Virtual Dedicated Server). Хостинг VDS (VPS), це поділ фізичного сервера на кілька незалежних віртуальних серверів. Кожен з яких має в своєму розпорядженні виділену кількість пам'яті, процесорний час і дисковий простір.

Віртуальний сервер VPS дозволяє встановлювати і налаштовувати програмне забезпечення за своїм бажанням. Крім цього, використання VPS-хостингу дає можливість мати root-доступ і керувати налаштуваннями firewall.

Компанія Сampushost надає послугу хмарного VPS хостингу з повною віртуалізацією. Особливість цієї послуги полягає в резервуванні всіх вузлів системи, автоматичній міграції віртуальних машин між нодами хмари у разі виходу з ладу сервера та можливості швидкого розширення ресурсів віртуальної машини.

Завдяки цьому хмарний VPS хостинг, є гарною альтернативою фізичному серверу, він поєднує в собі гнучкість налаштування і продуктивність фізичного сервера з більш високим рівнем надійності.